Fotbalová akademie

U9 turnaje pu mu

DENDATUMAKCE MÍSTO
SO24. 7. TU - KozmiceKozmice
30. 7. 2021Start sezóny 2021/22
SO7. 8. 2021PU LKS 07 MarkowiceMarkowice /PL/
ST11.8. 2021TR - Sparta Brno U9/U10-Sigma-FCBKobylí
SO14. 8. 2021TU - O Pohár Valašského KráleNový Hrozenkov
ST18. 8. 2021PU - Zaglebie SosnowiecWodzislaw /PL/
SO21. 8. 2021TU - Hyundai Cup - náš turnajNošovice
ST25. 8. 2021POL - Nástup s hráči "A" týmu - MOL CUP Hlučín
SO-NE28.-29. 8. 2021Fotbalový víkend ve Svitavách - TU v neděliSvitavy
ČT2. 9. 2021PU - GKS JastrzebieJastrzebie /PL/
SO4. 9. 2021TU - Den s BaníčkyPetřkovice
SO4. 9. 2021PU - GKS KatowiceKatowice /PL/
SO-NE11.-12. 9. 2021TU - Wisla CupVisla /PL/
ČT16. 9. 2021MU - VřesinaZŠ Jana Šoupala
ČT16. 9. 2021PU - GKS JastrzebieJastrzebie /PL/
NE18. 9. 2021TU - MinirepublikaHavířov
ST22. 9. 2021MU - BudišoviceBudišovice
PÁ-NE24.-26. 9. 2021Soustředění PŘESUNUTOSmilovice
SO25. 9. 2021Náhradní program - Tréninkový den na ŠoupalceZŠ Jana Šoupala
PO27. 9. 2021MU - Dolní LhotaZŠ Jana Šoupala
ÚT28. 9. 2021TU - Papírny Cup ŠumperkŠumperk
NE3. 10. 2021TR - FCB - Zbrojovka - SigmaZŠ Jana Šoupala
ST6.10. 2021TU - Kvalifikace Pohár mládeže (Ondrášovka Cup)Havířov
NE10. 10. 2021TR - FCB - Sigma - HlučínZŠ Jana Šoupala
PO11. 10. 2021MU - Pustá PolomPustá Polom
SO-NE16.-17.10.2021TU - Ekstraliga talentówChełmek /PL/
PO18. 10. 2021MU - 1. FC Poruba1. FC Poruba
ST20. 10. 2021MU - SK Polanka ZRUŠENOZŠ Jana Šoupala
PÁ-NE22.-24. 10. 2021SoustředěníSmilovice
29. 10. 2021TR - Sigma - FCB - VítkoviceKravaře - Buly Arena UMT
SO30. 10. 2021PU - Rozwój KatowiceKatowice /PL/
NE7. 11. 2021TR - FCB - Sigma - Pardubice - ZbrojovkaOlomouc
SO13.11.2021TR - FCB - Slavia - SpartaSlavia - Horní Měcholupy
NE14.11.2021TR - FCB - Bohemians - Tempo PrahaTempo Praha
NE21.11.2021TU - Zaglebie SosnowiecNafukovačka Sosnowiec /PL/
SO 27.11.2021PU - GKS KatowiceKatowice /PL/
SO11.12.2021TR - FCB - Zbrojovka - Sigma - ?Nafukovačka Brno
NE19.12.2021TR - Lech Poznaň, Slask WroclawWroclaw
SO15.1.2022TR - FCB - Karviná U10 - Zbrojovka - SigmaNafukovačka Karviná
SO22.1.2022PU - Skra CzenstochowaZŠ Jana Šoupala
SO5. 2. 2022TR - FCB - Zbrojovka - Sigma - Pardubice - TáborskoNafukovačka Brno
SO26. 2. 2022PU - Sparta PrahaPraha - Strahov (nafukovačka)
NE13. 3. 2022Miniturnaj - FCB, Sparta, Górnik Zabrze?ZŠ Jana Šoupala
SO-NE28.-29. 5. 2022Pohár mládeže (Ondrášovka Cup)místo?
PÁ-NE3.-5. 6. 2022TU - Steel CupZakopane /PL/
SO-NE27.-28. 8. 2022TU - Silesia CupKravaře - Buly Arena UMT

*Akce budou průběžně doplňovány

TR - triangl
POL - poločasové utkání
PU - přátelské utkání
MU - Mistrovské utkání
TU - turnaj