Fotbalová akademie

U13 tréninkový plán

MĚSÍČNÍ PLÁN U13 roč. 2009

ROZPIS LEDEN

17.-23.1.

Po 17.1. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Út 18.1. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 19.1. TJ 14:30 - 16:00 Šoupalka

Čt 20.1. Volno

Pá 21.1. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 22.1. Volno

Ne 23.1. Volno


24.-31.1.

Po 24.1. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 25.1. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 26.1. PU 16:00 - 17:30 FCB U13 - SFC Opava

Čt 27.1. Volno

Pá 28.1. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 29.1. Volno

Ne 30.1. Triangl Zbrojovka Brno


Po 31.1. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka


ROZPIS ÚNOR

1.-6.2.

Út 1.2. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 2.2. PU MFK Karviná U14 - FCB U13

Čt 3.2. Volno

Pá 4.2. TJ 11:00 - 12:45 Šoupalka (prázdniny)

So 5.2 Interliga Budapešť

Ne 6.2. Interliga Budapešť


7.-13.2.

Po 7.2. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 8.2. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 9.2. PU Raków Czestochowa - FCB U13

Čt 10.2. Volno

Pá 11.2. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 12.2. 12:00 Interliga Vista

Ne 13.2. Volno


14.-20.2.

Po 14.2. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 15.2. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 16.2. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 17.2. Volno

Pá 18.2. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 19.2. Volno

Ne 20.2. PU 10:00 - 12:00 FCB U13 - Górnik Zabrze


21.-28.2.

Po 21.2. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 22.2. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 23.2. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 24.2. Volno

Pá 25.2. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 26.2. Intreliga Vista

Ne 27.2. Volno

Po 28.2. ??? prázdniny


ROZPIS BŘEZEN

1.-6.3.

Út 1.3. ??? prázdniny

St 2.3. Soustředění Hutisko - Solanec

Čt 3.3. Soustředění Hutisko - Solanec

Pá 4.3. Soustředění Hutisko - Solanec

So 5.3. PU 11:30 FCB U13 - MŠK Žilina ???

Ne 6.3. Volno


7.-13.3.

Po 7.3. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 8.3. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 9.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 10.3. TJ 14:30 - 16:00 Šoupalka

Pá 11.3. Interliga Sparta Praha

So 12.3. Volno

Ne 13.3. Volno


14.-20.3.

Po 14.3. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 15.3. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 16.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 17.3. Volno

Pá 18.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 19.3. ???

Ne 20.3. ???


21.-27.3.

Po 21.3. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 22.3. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 23.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 24.3. Volno

Pá 25.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 26.3. Interliga Górnik Zabrze ???

Ne 27.3. Volno


28.-31.3.

Po 21.3. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 22.3. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 23.3. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 24.3. Volno


ROZPIS DUBEN

1.-3.4.

Pá 1.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 2.4. ???

Ne 3.4. ???


4.-10.4.

Po 4.4. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 5.4. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 6.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 7.4. Volno

Pá 8.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 9.4. Volno

Ne 10.4. PU FK Pardubice - FCB U13


11.-17.4.

Po 11.4. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 12.4. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 13.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 14.4. Volno

Pá 15.4. TJ ? Šoupalka (svátek)

So 16.4. PU 15:00 FCB U13 - SK Slavia Praha

Ne 17.4. PU 9:00 FCB U13 - SK Slavia Praha


18.-24.4.

Po 18.4. Volno (velikonoce)

Út 19.4. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 20.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 21.4. Volno

Pá 22.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 23.4. ???

Ne 24.4. ???


25.4.-1.5.

Po 25.4. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 26.4. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 27.4. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 28.4. Volno

Pá 29.4. T Pohár mládeže (Vysoké Mýto)

So 30.4. T Pohár mládeže (Vysoké Mýto)

Ne 1.5. T Pohár mládeže (Vysoké Mýto)


ROZPIS KVĚTEN

2.-8.5.

Po 2.5. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 3.5. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 4.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 5.5. Volno

Pá 6.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 7.5. MU MFK Vítkovice - FCB U13 ???

Ne 8.5. Volno


9.-15.5.

Po 9.5. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 10.5. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 11.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 12.5. Volno

Pá 13.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 14.5. MU SK Hranice - FCB U13 ???

Ne 15.5. Volno


16.-22.5.

Po 16.5. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 17.5. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 18.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 19.5. Volno

Pá 20.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 21.5. Volno

Ne 22.5. PU 13:00 FCB U13 - FK Pardubice


23.-31.5.

Po 23.5. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 24.5. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 25.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 26.5. Volno

Pá 27.5. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 28.5. ???

Ne 29.5. ???


Po 30.5. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 31.5. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka


ROZPIS ČERVEN

1.-5.6.

St 1.6. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 2.6. Volno

Pá 3.6. T Roudnice n.L.

So 4.6. T Roudnice n.L.

Ne 5.6. T Roudnice n.L.


6.-12.6.

Po 6.6. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 7.6. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 8.6. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 9.6. Volno

Pá 10.6. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

So 11.6. ???

Ne 12.6. ???


13.-19.6.

Po 13.6. TJ 13:00 - 14:30 Šoupalka

Út 14.6. TJ 14:00 - 15.45 Šoupalka

St 15.6. TJ 14:00 - 15:45 Šoupalka

Čt 16.6. Volno

Pá 17.6. Valachy Cup

So 18.6. Valachy Cup

Ne 19.6. valůachy Cup