středa 20. dubna. 2022
Obecné

Třináctka sehrála 2 zápasy proti Slavii

Dva zápasy ve dvou dnech sehrála třináctka proti Slavii Praha. V tom prvním si připsala ostravská sestava vítězství, ve druhém zápase se oba týmy rozešly smírně.

FC Baník Ostrava U13 - SK Slavia Praha U13 5:2 (3:0)

branky Baníku: 2 Hlavatý, Havran, Lukeš a vlastní

sestava: Hrabovský - Ručka, Cahlík, Grygar, Rataj, Dian - Havran, Marcol, Chovaneček, Kilian - Havran, Babilon - Hlavatý, Mezei

hodnocení trenéra Davida Nogy a Davida Richtera: První ze dvou zápasů proti Slavii jsme odehráli 2x40 minut. Cely zápas se hrál ve vysokém tempu,byly k vidění zajímavé fotbalové akce a jsme za kluky rádi, že se dokázali gólově prosadit.

FC Baník Ostrava U13 - SK Slavia Praha U13 2:2 (1:1)

branky Baníku: Lukeš, Chovaneček

sestava: Hrabovský - Ručka, Cahlík, Grygar, Rataj, Kaspřík - Lukeš, Marcol, Chovaneček, Kilian, Kuder, Ščigel - Havran, Babilon - Hlavatý, Mezei

Hodnocení trenéra Davida Nogy a Davida Richtera: Druhý zápas proti Slavii se hrál pouze 2x25 minut,protože na Slavii čekal ještě zápas proti Vítkovicím. Začátek zápasu nebyl podle našich představ, ale kluci ukázali charakter a po fotbalové stránce, nasazením a touhou uspět se do zápasů vrátili. Jsme rádi za obě kvalitní utkání.