Fotbalová akademie
středa 04. září. 2019
Juniorky

Juniorky generálku zvládly

Generálku juniorky zvládly na výbornou. Brněnského soupeře porazily o šest branek a nyní s očekáváním vyhlížejí první mistovské utkání, ve kterém se utkají s Vítkocemi.

FCB U18 - SK Líšeň U18 8:2 (4:1)
Branky Baníku: Hegrová 3, Regecová 2, Lachká, Kalusová, Mičková
sestava: Bílková Val. - Bílková Vik., Kociánová, Chovancová Ver., Trávníčková - Chovancová Ven., Lachká, Kalusová, Lyčková - Hegrová, Regecová
(Špačková, Hanselová, Poběžalová, Chromečková, Omámiková, Smolíková

Hodnocení trenérky Pavlíny Kütnerové: V generálce na začínající sezónu jsme přivítali na domácím hřišti tým SK Líšeň. S tímto soupeřem se potkáváme v mistrovské soutěži a naše utkání bývají velmi vyrovnaná. Tady jsme však hned od prvních minut přehrávali soupeře dobrými kombinacemi, bohužel však opět po chybě před naším pokutovým územím jsme inkasovali jako první. Tuto sezonu si branky dáváme víceméně sami, když soupeři darujeme vyložené šance ke skórování. Hned z následujícího útoku se po individuální akci prosadila Hegrová a když přidala vzápětí další gól, holky se uklidnily a vrátily se ke kombinační hře. Do poločasu se ještě trefily po krásných akcích Lachká a Kalusová. Ve druhé půli jsme dominovali a postupně navyšovaly skóre. Střelami z dálky se prosadily Mičková a Regecová. Po střele Bílkové, která skončila na břevně, završila hattrick dorážkou Hegrová. Konečnou podobu výsledku dala po průniku Bílkové do šestnáctky Regecová. Výborný zápas, hodně vstřelených gólů, spousta krásných kombinací, bojovnost hráček a touha vítězit, to nám tento zápas ukázal. Na sezónu jsme připraveni a těšíme se na první zápas s rivalem z Vítkovic.