Fotbalová akademie

U9BA turnaje PU/MU

Sezóna 2021/2022

rok 2022

11.1. - PU - 16:00, na Bazalech proti GKS Katowice

12.1. - PU - 9:00 Gornik Zabrze

22.1. - miniturnaj Brno - Zbrojovka, Slovan Bratislava, Slavia Praha, Sparta Praha, Příbram

26.1. - PU - 17:00 Vítkovice (na Bazalech)

5.2. - halový turnaj v Němčicích na Hané (Slovácko, Prostějov, Vyškov, Hodonín a další...)

19.2. - 12:30 triangl Brno (Sigma, Brno)

26.2. - PU - Strahov - proti AC Sparta Praha

6.3. - 9:00 - PU - Valašské Meziříčí ( ve VM, odjezd busem )

10.3. PU 16:30 Bazaly - proti FM U10 6+1

13.3. - miniturnaj ZŠ Šoupala 6+1, Sparta Praha, FCB Bazaly, FCB Šoupalka, Rapid Vídeň, Lech Poznaň, FC Nacka (Švédsko), Žilina, Eto Gyor (Maďarsko)

19.3. - triangl v Bratislavě - Slovan Bratislava, Spartak Trnava

30.3. - PU v Koblově proti U10 Vítkovice

2.4. - PIKI cup - Uhlířské Janovice ( 36 týmů - Sparta, HK, Pardubice, ČB, Slovan Liberec, Mladá Boleslav...)

ve skupině Dynamo České Budějovice, Havl. Brod, Žamberk, Uhlířské Janovice, Chrudim

4.4. - MU 16:00 ve Vítkovicích proti U10

8.-10.4. - soustředění Smilovice

16.4. - triangl na Bazalech, 9:30 - 12:30 ( Sigma, Slovácko, Zbrojovka, Šoupalka)

18.4. - MU v Polance U9 16:00

23.4. - Ekstraliga Talentow Chelmek (Polsko)

26.4. - MU doma 1.FC Poruba U9 16:00

29.-30.4. - Okříšky - turnaj - ve skupině Austria Vídeň, AS Trenčín, Sparta Praha, Skalica, Slovácko, Dukla Praha a Okříšky

4.5. - MU s Hlučínem - v Koblově 16:30

2.5. - MU v Petřkovicích proti U11 17:00

7.5. - PU v Krakowě proti Wisle, 14:00-16:00, 6+1 (Wladyslawa Reymonta 22, Krakow)

11.5. - MU doma proti Polanka U11

14.-15.5. - Pohár mládeže v Uničově ( hrajeme místo U10, napůl se Šoupalkou)

16.5. - MU ve Vřesině 16:00

21.5. - Minirepublika, hraje se na Šoupalce (Sparta, Slovan Br., MŠK Žilina, Spartak Trnava, Wisla Krakow), 5+1, 13:30 - 17:30

24.5. - MU doma proti Vítkovicím 16:00

25.5. - MU doma proti Brušperk U11 16:00

28.-29.5. - O pohár mládeže (bývalá Ondrášovka)

1.6. - MU doma proti Ostrava-Jih U11 16:00

3.-5.6. - Turnaj v Polsku - Zakopane (Atl. Madrid, FC Porto, Stoke City, Rapid Vídeň, Bayer Leverkusen, Hammarby IF, NK Zagreb, AS Trenčín a další...)

8.6. - 17:00 - akce v Havířově (MFK Havířov, Vítkovice a Opava)

27.-28.8. - Silesia CUP v Kravařích