Fotbalová akademie

U9 turnaje pu mu

DENDATUMAKCEMÍSTO
SO8.1.2022PU - FC HlučínNafukovačka s UMT Hlučín
SO15.1.2022TR - FCB - Karviná U10 - Zbrojovka - Sigma (ráno)Nafukovačka s UMT Karviná
SO15.1.2022TR - FCB - Karviná - Sigma (odpoledne)Nafukovačka s UMT Karviná
SO22.1.2022PU - Skra CzenstochowaZŠ Jana Šoupala
PO24.1.2022PU - MFK Karviná U10ZŠ Jana Šoupala
NE30.1.2022TU - Zaglebie SosnowiecNafukovačka s UMT Sosnowiec /PL/
4. 2. 2022PU - FCB BrušperkKlasická hala - Brušperk
SO5. 2. 2022TR - FCB - Zbrojovka - Sigma - PardubiceNafukovačka s UMT Brno
PO7. 2. 2022TR - FCB - Pustkovec - Stará Bělá U11ZŠ Jana Šoupala
11. 2. 2022PU - MFK HavířovHavířov
NE13. 2. 2022TR - FCB - Pardubice - Hradec Králové - Admira PrahaNafukovací hala Vysoká nad Labem
NE20. 2. 2022TR - FCB - Žilina - SenecNafukovačka s UMT Žilina /SK/
SO26. 2. 2022PU - Sparta PrahaPraha - Strahov (nafukovačka s UMT)
SO5. 3. 2022PU - GKS JastrzebieJastrzebie /PL/
NE6. 3. 2022PU - Sigma OlomoucOlomouc /Řepčín/
SO12. 3. 2022TR - FCB - Slovan Bratislava - Slask Wroclaw - FC NackaAreál Vista - Ostrava
NE13. 3. 2022TU - EURO CUP U9ZŠ Jana Šoupala
NE20. 3. 2022PU - ROW RybnikRybnik /PL/
NE27. 3. 2022PU - Sigma OlomoucOlomouc /Řepčín/
ST30. 3. 2022TR - FCB - Stará Bělá U11 - PustkovecPustkovec
SO2. 4. 2022TU - Minirepublika (FCB - Slavia - Žilina - Slovan - Trnava)Bratislava /SK/
PÁ-NE8.4.-10.4.2022Soustředění (v sobotu TR - FCB - Třinec U10 - Karviná U10)Smilovice
SO16. 4. 2022TR - FCB - Zbrojovka - Sigma - SlováckoBazaly
NE17. 4. 2022TR - FCB - Třinec - FrýdekZŠ Jana Šoupala
ÚT19. 4. 2022MU - Velká Polom U11Velká Polom
22.4.2022PU - FCB BrušperkZŠ Jana Šoupala
SO23.4.2022TU - Ostrava-JihOstrava-Jih
NE24.4.2022TU - Ekstraliga TalentówChełmek /PL/
SO30.4.2022TR - Zaglebie Sosnowiec, GKS Jastrzebie, Drukarz WarszawaAreál Vista - Ostrava
SO7. 5. 2022PU - Wisla KrakowKrakow /PL/
ST11. 5. 2022Trénink + Nástup s hráči - FCB - SlaviaMěstský Stadion Ostrava
SO-NE14.-15. 5. 2022Pohár mládeže U10 (Ondrášovka Cup)Uničov
PO16. 5. 2022MU - Vřesina U11Vřesina
SO21. 5. 2022TU - Minirepublika (FCB - Sparta - Žilina - Slovan - Trnava - Wisla)ZŠ Jana Šoupala
NE22. 5. 2022PU - Sigma OlomoucZŠ Jana Šoupala
SO28. 5. 2022PU - Union Sports Club KosztowyZŠ Jana Šoupala
SO-NE28.-29. 5. 2022Pohár mládeže U9 (Ondrášovka Cup)Znojmo
PÁ-NE3.-5. 6. 2022TU - Steel CupZakopane /PL/
SO11. 6. 2022TU - Pannatonni Cup - Akademie BVBGoczałkowice /PL/
SO-SO25.6.-2.7.2022Teambuilding ChorvatskoŽivogošče (Chorvatsko)
PO1. 8. 2022Start sezóny 2022/23
SO-NE27.-28. 8. 2022TU - Silesia CupKravaře - Buly Arena UMT
PÁ-NE2.-4.9.2022SoustředěníSmilovice


*Akce budou průběžně doplňovány

TR - triangl
POL - poločasové utkání
PU - přátelské utkání
MU - Mistrovské utkání
TU - turnaj


2021:

DENDATUMAKCEMÍSTO
SO24. 7.TU - KozmiceKozmice
30. 7. 2021Start sezóny 2021/22
SO7. 8. 2021PU LKS 07 MarkowiceMarkowice /PL/
ST11.8. 2021TR - Sparta Brno U9/U10-Sigma-FCBKobylí
SO14. 8. 2021TU - O Pohár Valašského KráleNový Hrozenkov
ST18. 8. 2021PU - Zaglebie SosnowiecWodzislaw /PL/
SO21. 8. 2021TU - Hyundai Cup - náš turnajNošovice
ST25. 8. 2021POL - Nástup s hráči "A" týmu - MOL CUPHlučín
SO-NE28.-29. 8. 2021Fotbalový víkend ve Svitavách - TU v neděliSvitavy
ČT2. 9. 2021PU - GKS JastrzebieJastrzebie /PL/
SO4. 9. 2021TU - Den s BaníčkyPetřkovice
SO4. 9. 2021PU - GKS KatowiceKatowice /PL/
SO-NE11.-12. 9. 2021TU - Wisla CupVisla /PL/
ČT16. 9. 2021MU - VřesinaZŠ Jana Šoupala
ČT16. 9. 2021PU - GKS JastrzebieJastrzebie /PL/
NE18. 9. 2021TU - MinirepublikaHavířov
ST22. 9. 2021MU - BudišoviceBudišovice
PÁ-NE24.-26. 9. 2021Soustředění PŘESUNUTOSmilovice
SO25. 9. 2021Náhradní program - Tréninkový den na ŠoupalceZŠ Jana Šoupala
PO27. 9. 2021MU - Dolní LhotaZŠ Jana Šoupala
ÚT28. 9. 2021TU - Papírny Cup ŠumperkŠumperk
NE3. 10. 2021TR - FCB - Zbrojovka - SigmaZŠ Jana Šoupala
ST6.10. 2021TU - Kvalifikace Pohár mládeže (Ondrášovka Cup)Havířov
NE10. 10. 2021TR - FCB - Sigma - HlučínZŠ Jana Šoupala
PO11. 10. 2021MU - Pustá PolomPustá Polom
SO-NE16.-17.10.2021TU - Ekstraliga talentówChełmek /PL/
PO18. 10. 2021MU - 1. FC Poruba1. FC Poruba
ST20. 10. 2021MU - SK Polanka ZRUŠENOZŠ Jana Šoupala
PÁ-NE22.-24.10.2021SoustředěníSmilovice
29. 10. 2021TR - Sigma - FCB - VítkoviceKravaře - Buly Arena UMT
SO30. 10. 2021PU - Rozwój KatowiceKatowice /PL/
NE7. 11. 2021TR - FCB - Sigma - Pardubice - ZbrojovkaOlomouc
ÚT9. 11. 2021PU - FCB BrušperkZŠ Jana Šoupala
SO13.11.2021TR - FCB - Slavia - SpartaSlavia - Horní Měcholupy
NE14.11.2021TR - FCB - Bohemians - Tempo PrahaTempo Praha
ST17.11.2021PU - MFK HavířovHavířov
PÁ-SO19.-20.11.2021Podávání míčů - Memoriál Evžena Hadamczika (U11)Hala Dubina
NE21.11.2021TU - Zaglebie SosnowiecNafukovačka s UMT Sosnowiec /PL/
SO27.11.2021PU - GKS KatowiceKatowice /PL/
SO-NE4.-5.12.2021TU - Pro TurniejeMOSIR Zabrze - hala s UMT /PL/
PO6. 12. 2021PU - PustkovecZŠ Jana Šoupala
SO11.12.2021TR - FCB - Zbrojovka - Sigma - PardubiceNafukovačka s UMT Brno
NE12.12.2021TR - FCB - Hlučín - FCB BrušperkNafukovačka s UMT Hlučín
SO18.12.2021TR - Rozwój Katowice, Unia KosztowyKlasická hala - Rozwój Katowice
NE19.12.2021TU - WroclawNafukovačka s UMT Wroclaw /PL/
ST29.12.2021Zakončení roku 2021 - Rodiče vs. dětiHala Bospor Bohumín UMT
ČT30.12.2021Bruslení s Baníčkem (18:00)RT Torax Arena Poruba