Fotbalová akademie

U8BA turnaje pu mu

PLÁNOVANÉ AKCE


TU - Neděle 29. 8. - Vítek cup (Ostrava - Hrabůvka)

TU - Neděle 5. 9. - Den s Baníčky (Studénka)

PU - Středa 8. 9. 16:00 FCB U8BA - Rapid Wodzislaw (Bazaly)

MU - Pátek 10. 9. 16:00 FCB U8BA – Hlučín (Bazaly)

PU - Pátek 10.9. 15:45 Kravaře - FCB U8BA (Kravaře)

MU - Pondělí 13. 9. 16:00 FCB U8BA - Stará Bělá U9 (Bazaly)

MU - Pondělí 13. 9. 16:30 Vratimov U9 - FCB U8BA

UT - Pátek 17.9. 17:00 SFC Opava - FCB U8BA (Opava) - 2 týmy

UT - Čtvrtek 23. 9. 17:00 Petřkovice U9 "B" - FCB U8BA (přeloženo)

UT - Čtvrtek 30. 9. 16:00 FCB U8BA - Rychvald U9 (Bazaly)

UT - Čtvrtek 30. 9. 16:30 Štěpánkovice - FCB U8BA (Štěpánkovice)


Soustředění 1. 10. - 3. 10. (Smilovice)

UT - Pondělí 4. 10. 16:30 Klimkovice U9 - FCB U8BA

UT - Čtvrtek 7. 10. 17:00 FK Fotbal Třinec - FCB U8BA (Třinec) - 2 týmy

TU - Sobota 9. 10. - O pohár Starostky Poruby (ZŠ J. Šoupala)

UT - Úterý 12. 10. 16:00 FCB U8BA - Poruba U9 "B" (Bazaly)

UT - Čtvrtek 21. 10. 16:00 Velká Polom U9 - FCB U8BA (Velká Polom)

UT - Pátek 22.10. 17:15 FCB U8BA - FC Hlučín (místo ?)


UT - Neděle 7.11. ??? SFC Opava - FCB U8BA (Opava)

UT - Čtvrtek 11.11. 16:30 MFK Karviná - FCB U8BA (Karviná)

UT - Čtvrtek 11.11:00. 17:00 FCB U8BA - FC Hlučín (Ostrava)

UT - Pátek 19.11. ??? FCB U8BA - FK Fotbal Třinec (Ostrava)

UT - Pátek 26.11. ??? FCB U8BA - FCB U8 Brušperk (Ostrava)

UT - Pátek 26.11. ??? FCB U8BA - MFK Vítkovice (Ostrava)

UT - Sobota 27.11. ??? SK HS Kroměříž - FCB U8BA (Kroměříž)


UT - Neděle 5.12. 10:30 FCB U8BA - SFC Opava (Bazaly)

UT - Sobota 11.12. 9:00 FCB U8BA - SK Sigma Olomouc (Hala Krásné Pole)

UT - Středa 15.12. 17:00 FCB U8BA - FK Fotbal Třinec (Bazaly)


UT - Sobota 8.1. 9:00 FCB U8BA - SK HS Kroměříž (Hala Krásné Pole) - 2 týmy

UT - Sobota 15.1. 10:00 SFC Opava - FCB U8BA (Opava) - 2týmy

UT - Neděle 30.1. 9:00 FCB U8BA - FK Fotbal Třinec (Hala Krásné Pole) - 2 týmy


UT - Úterý 1.2. 17:00 FCB U8BA - MFK Vítkovice (Bazaly) - 1 tým

UT - Sobota 5.2. 9:00 FCB U8BA - 1.FC Slovácko (Hala Krásné Pole) - 2 týmy

TR - Neděle 13.2. 9:00 FK Fotbal Třinec, MFK Karviná, FCB U8BA (Hala Smilovice) - 2 týmy

BRUSLENÍ - Pondělí 14.2. 17:00 (Hošťálkovice)

UT - Sobota 19.2. 9:00 MFK Karviná - FCB U8BA (Karviná) - 1 tým

UT - Neděle 27.2. 10:00 SFC Opava - FCB U8BA (Opava) - 2 týmy


UT - Sobota 5.3. 9:00 FCB U8BA - SK HS Kroměříž (Hala Krásné Pole)

TU - Neděle 6.3. (Třinec)

UT - Sobota 19.3. 9:00 FCB U8BA - FCB Šoupalka U8 (Hala Krásné Pole)

TR - Neděle 20.3. 9:00 Týmy: FCB U8 BA, Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec, MFK Vítkovice - (Zabrze, Polsko)

UT - čtvrtek 24.3. 17:00 FCB U8BA - MFK Karviná (Bazaly)

TU - sobota 26.3. - Špunt cup (Náchod) - odkaz na turnaj zde (odjezd auty nebo vlakem v pátek)


TR - neděle 3.4. 14:00 Týmy: FCB U8BA, 1.FC Slovácko, FC Spartak Trnava - (Uherské Hradiště) - 2 týmy

UT - pátek 8.4. 17:00 FCB U8BA - FC Hlučín (Bazaly)

TR - sobota 23.4. 13:00 Týmy: FCB Šoupalka, FC Hlučín


Soustředění 29.4. - 1.5. (Smilovice)

TU - neděle 1.5. 9:00 - 14:00 (Vratimov)

UT - neděle 8.5. 10:00 FCB U8BA - FK Fotbal Třinec (Bazaly) - 2 týmy

UT - pátek 13.5. 17:00 SFC Opava - FCB U8BA (Opava) - 2 týmy

UT - čtvrtek 19.5. 16:30 FK Bospor Bohumín - FCB U8BA (Bohumín) - 2 týmy

UT - neděle 22.5. 15:00 FCB U8BA - MŠK Žilina (Bazaly) - 2 týmy

TR - sobota 28.5. ??? Týmy: FCB U8 - SK Sigma Olomouc (Bazaly)

TU - sobota 28.5. (Kozlovice)


Pohár mládeže 4.- 5.6. (Benešov) - výběr hráčů ze všech středisek

TU - sobota 11.6. (Brno)

17. nebo 18.6. - Ukončení sezóny (rodiče + kluci)

Poslední trénink v této sezóně čtvrtek 23.6.




UT - utkání

TU - turnaj

TR - triangl

PU - přátelské utkání

POL . poločasové utkání