U10 tréninkový plán
datum | čas | místo | sportoviště |
22.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
24.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
26.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
27.04.2024 | 13:00 - 16:30 | Mini Morava | Veřovice |
datum | čas | místo | sportoviště |
15.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
17.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
18.04.2024 | 17:00 - 18:30 | Herní trénink s U10 Bazaly | ZŠ Šoupala |
19.04.2024 | 17:00 - 18:30 | Trénink: Lebraimy, Renner, Štefek J., Volný, Baroš, Vicher, Koňařík, Markl | Lhotka |
20.04.2024 | 14:00 - 16:00 | PU - FK Frýdek-Místek | ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
08.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
10.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
12.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
13.04.2024 | 09:30 - 12:30 | Sparta Brno, FC Kyjov, 1.FC Slovácko, Bohemians Praha | Nenkovice, Ždánice |
14.04.2024 | 09:00 - 10:30 | PU - FC Vsetín | ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
02.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
03.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
04.04.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
06.04.2024 | 14:00 - 16:00 | PU - FOTBAL Třinec | ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
25.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
26.03.2024 | 17:00 - 18:30 | PU - Výběr OFS Ostrava U11 | ZŠ Šoupala |
27.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
datum | čas | místo | sportoviště |
18.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
20.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
22.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
23.03.2024 | 11:30 - 14:00 | Mini Morava | Nový Jičín (UT) |
datum | čas | místo | sportoviště |
11.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
13.03.2024 | 17:30 - 19:00 | PU - FOTBAL Třinec | Třinec /UT/ |
15.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
16.03.2024 | 08:30 - 17:00 | Halový turnaj Krnov | Krnov /hala/ |
16.03.2024 | 10:00 - 12:00 | PU - TJ Valašské Meziříčí | Liptál /UT/ |
datum | čas | místo | sportoviště |
04.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
05.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
08.03.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
09.03.2024 | 11:00 - 13:30 | Mini Morava | Nový Jičín (UT) |
datum | čas | místo | sportoviště |
26.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
28.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
29.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
02.03.2024 | 10:00 - 12:00 | PU - FC Hlučín U10 | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
19.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
21.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
23.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
24.02.2024 | 12:40 - 15:40 | Mini Morava | Nový Jičín (UT) |
datum | čas | místo | sportoviště |
12.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
14.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
16.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
17.02.2024 | 12:00 - 14:00 | PU - MFK F-M U10 | Ostrava, ZŠ Šoupala |
18.02.2024 | 10:00 - 12:00 | PU - ROZWOJ Katowice, GORNIK Zabrze, RAKÓW Czestochowa | Katowice, UT |
datum | čas | místo | sportoviště |
05.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
07.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
09.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
10.02.2024 | 13:00 - 16:00 | Mini Morava | Nový Jičín (UT) |
10.02.2024 | 09:30 - 12:00 | PU - MŠK Žilina, AS Trenčín | Žilina (SK), hala |
datum | čas | místo | sportoviště |
29.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
31.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
02.02.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
03.02.2024 | 13:00 - 15:00 | PU - MFK F-M U11 | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
22.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
24.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
26.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
27.01.2024 | 12:00 - 15:00 | Mini Morava | Nový Jičín (UT) |
datum | čas | místo | sportoviště |
15.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
17.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
19.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
20.01.2024 | 14:00 - 16:00 | PU - FOTBAL Třinec | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
10.01.2024 | 16:30 - 18:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | hala |
12.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | hala |
14.01.2024 | 13:00 - 15:00 | PU - ZAPN Žywiec | Žywiec (UT) |
datum | čas | místo | sportoviště |
03.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
05.01.2024 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
datum | čas | místo | sportoviště |
18.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
20.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
datum | čas | místo | sportoviště |
11.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
13.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
15.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
16.12.2023 | 08:45 - 10:30 | Předvánoční běh F-M | stadión Slezan F-M |
datum | čas | místo | sportoviště |
04.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
06.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
08.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
09.12.2023 | 11:00 - 12:00 | Den Akademie | Sportovní centrum Dubina |
09.12.2023 | 14:00 - 16:00 | PU - FK Frýdek-Místek | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
27.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
29.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
01.12.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
02.12.2023 | 09:00 - 11:00 | PU - FC Hlučín | Hlučín |
datum | čas | místo | sportoviště |
20.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
22.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
24.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
25.-26.11.2023 | Podávání míčů MEH | Sportovní centrum Dubina |
datum | čas | místo | sportoviště |
13.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
15.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
17.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
18.11.2023 | 09:00 - 10:30 | PU - SMS Tychy /PL/ | Tychy /PL/ |
datum | čas | místo | sportoviště |
06.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
08.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
10.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
11.11.2023 | 09:00 - 11:00 | PU - TJ Valašské Meziříčí U10+U11 | Valašské Meziříčí |
datum | čas | místo | sportoviště |
30.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
01.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
03.11.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
04.11.2023 | 10:00 - 13:00 | PU - Žilina/Třinec/Dolný Kubín | Žilina |
04.11.2023 | 14:00 - 16:00 | PU - MFK Vítkovice | Ostrava - Vista |
datum | čas | místo | sportoviště |
23.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
25.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
27.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
28.10.2023 | 09:00 - 11:00 | PU - MFK Karviná | Karviná |
datum | čas | místo | sportoviště |
16.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
18.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
20.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
22.10.2023 | 10:00 - 12:00 | PU - FK Frýdek-Místek U11 | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
09.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
11.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
13.10.2023 | 17:00 - 18:30 | PU - FK Frýdek - Místek | Frýdek-Místek |
15.10.2023 | 12:00 - 14:00 | PU - BIENJAMINEK Krosno /PL/ | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
02.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
04.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
06.10.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
08.10.2023 | 09:30 - 11:30 | PU - ZAPN Žywiec /PL/ | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
25.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
27.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
29.09.- 01.10.2023 | 15:00 - 13:00 | Soustředění | Čeladná |
datum | čas | místo | sportoviště |
18.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
20.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
22.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
23.09.2023 | 10:00 - 12:30 | PU - Třinec/Karviná/Žilina | Třinec |
24.09.2023 | 10:00 - 13:00 | PU - Olomouc/Krakow | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
11.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
13.09.2023 | 15:30 - 16:00 | Týmové/individuální foto | Bazaly |
13.09.2023 | 16:30 - 18:00 | TR - Bazaly | umělá tráva/tráva |
15.09.2023 | 17:00 - 18:30 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
17.09.2023 | 14:00 - 16:00 | PU - FOTBAL Třinec | Ostrava, ZŠ Šoupala |
datum | čas | místo | sportoviště |
05.09.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
07.09.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
08.09.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
08.09.2023 | 17:30 - 19:30 | PU - FOTBAL Třinec | Třinec |
10.09.2023 | 11:20 - 14:00 | Ekstraliga Talentów | Chelmek /PL/ |
10.09.2023 | 09:00 - 16:00 | Slovan Cup | Bratislava /SK/ |
datum | čas | místo | sportoviště |
28.08.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
30.08.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
01.09.2023 | 17:30 - 19:00 | TR - Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva/tráva |
02.09.2023 | 09:00 - 11:00 | PU - GÓRNIK Zabrze | Zabrze /PL/ |
datum | čas | místo | sportoviště |
21.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
23.08.2023 | 16:30 - 18:30 | PU - 1.FC Slovácko | ZŠ Šoupala |
25.08.2023 | 15:45 - 17:00 | PU - SK Brušperk | Brušperk |
25.07-27.08. | Hvězda Cup | Cheb |
datum | čas | místo | sportoviště |
14.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
16.08.2023 | 17:00 - 18:30 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
18.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
19.08.2023 | 09:30 - 11:00 | PÚ - SIGMA Olomouc | Olomouc, Andrův Stadion |
datum | čas | místo | sportoviště |
07.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
09.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
10.08.2023 | 17:00 - 19:00 | PÚ - Karviná | umělá tráva/tráva |
13.08.2023 | 10:00 - 12:00 | PÚ - Žywiec (PL) | umělá tráva/tráva |
datum | čas | místo | sportoviště |
31.07.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
02.08.2023 | 17:30 - 19:30 | PÚ - Wodzisław Śląski (PL) | tráva |
04.08.2023 | 17:30 - 19:00 | Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |
05.08.2023 | 08:00 - 10:00 | PÚ - Górnik Zabrze, Ostrava, ZŠ Šoupala | umělá tráva |