úterý 10. září. 2024
U15 - zápasy

Porážka patnáctky v Hodoníně

První porážku v soutěži si připsala patnáctka Baníku. Loňský mistr ČR se na úvod soutěže trápí. Po úvodních dvou remízách následovaly dvě výhry, nyní přišla první prohra. Ostravští vedli po poločase, nicméně domácí ve druhém dějství třemi brankami skóre otočili. Kontaktní branka přišla až čtyři minuty před koncem a na vyrovnání čas nezbyl.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: Utkání se nám hodnotí těžko. Je velkým zklamáním jak předvedená hra, tak výsledek. Po minulých vysokých výhrách 9:3 a 6:1 jsme nestačili na heroický výkon soupeře a jeho dva brejkové hráče. Přesto, že jsme v utkání vedli a měli ho kontrolovat, tak jsme odešli z veškerých principů od presinku až po počet hráčů ve sprintových nábězích do ofenzivy. Výkony individuální a týmové nebyly hodné dresu FCB. Může se ve sportu stát, že prohrajete, ale jde o to jakým způsobem. Jestli nám v týdnu ublížila výhra v Brně a utkání jsme podcenili, tak pak nemůžeme pomýšlet na vítězství v soutěži ani na výchovu talentů, což je pro nás pořád nejvyšší ambicí.

07.
zář
Hodonín VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Branky: 52. Konečný, 56. Jandora, 68. Mlýnek - 25. a 76. Serafín Rozhodčí: Vlk – Zelený, Chromek