středa 25. října. 2023
U15 - zápasy

S Líšní si patnáctka poradila

Čtvrtou výhru v řadě si připsala patnáctka, když doma porazila brněnskou Líšeň. Ta se sice z ojedinělého útoku a následné penaltě dostala do vedení, ale ještě do poločasu domácí vývoj skóre otočili a ve druhém dějství dalšími čtyřmi brankami pojistili.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Martina Folty: Do utkání jsme vstoupili velmi dobře a hned přitlačili soupeře na jeho polovině. Z několika situací jsme mohli jít do vedení, ale hned při první akci soupeře jsme se dopustili penalty, kterou protivník proměnil. Nadále jsme byli aktivní a do hry nás vrátila penalta i na druhé straně. Hned na to jsme odskočili do vedení po dobře zahrané standardní situaci a konečný stav po prvním poločase byl vzhledem k průběhu nedostatečný. Vstup do druhého poločasu nebyl tak dobrý, prvních 10 minut bylo spíše vlažných. Zklidnila nás branka na 3:1 a utkání jsme dohráli podle představ. Chválíme kluky především za přístup k utkání a následně i za předvedený celkový výkon. Takto musíme pokračovat i nadále a chtít být stále lepší.

21.
říj
FC Baník Ostrava VS SK Líšeň
SpSM-TOP U 15 žáci

Poločas: 2:1
Branky: 20., 22. a 76. Baroš, 60. Chovaneček, 71. Pospíšil , 78. Rataj - 13. Srneček Rozhodčí: