pondělí 06. listopadu. 2023
U17 - zápasy

Sedmnáctka doma porazila Liberec

Stejně jako devatenáctka inkasovala sedmnáctka hned v úvodu zápasu. Domácím se ale podařilo třemi brankami otočit vývoj zápasu ve svůj prospěch ještě do přestávky. Po pauze skóre dvakrát dostali na rozdíl tří branek, severočeši opět vždy dokázali korigovat. Sedmnáctka tak stále zůstává v soutěži neporažena.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Utkání proti Liberci jsme nezačali vůbec dobře a hned po dvou minutách jsem inkasovali. Od desáté minuty jsme měli utkání pod kontrolou a začaly přicházet i šance. Do půle jsme zápas otočili a do kabin šli za stavu 3:1. Vstup do druhé půle nám vyšel výborně, kdy jsme odskočili do tříbrankového vedení. Bohužel jsme opět inkasovali po individuální chybě. Posledních 30 minut jsme nedokázali podržet balón a soupeř se dostával do zajímavých šancí. Teď nás čeká velice těžké utkání v Brně, kde budeme chtít potvrdit výsledky z posledních utkání.

04.
lis
FC Baník Ostrava VS FC Slovan Liberec
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 3:1
Branky: 14. Graclík, 19. Binar, 41. Lores, 48. Keňo, 60. Doležel - 2. Hubka, 50. Svárovský , 81. Jansa Rozhodčí: Krupa – Mikeska, Mankovecký