úterý 19. září. 2023
U17 - zápasy

Cenná výhra sedmnáctky v Olomouci

Baníku vyšel velmi dobře úvod zápasu, když se dvakrát během sedmi minut prosadil Drozd a po jedenácti minutách tak dostal ostravské do slibného náskoku. Ve druhém dějství přišla třetí branka, na kterou ovšem domácí zareagovali snížením a kontaktním gólem. Na více už ale Sigma neměla čas.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Utkání mělo divoký začátek, kdy my jsme naše dvě šance proměnili a Sigma svojí jednu ne. Místo toho, aby jsme za stavu 2:0 zápas uklidnili, tak se hrálo nahoru dolů s příliš mnoha ztrátami. Druhý poločas se hrál vyrovnaný fotbal. V 72. minutě jsme vstřelili zdánlivě rozhodující gól na 3:0. Bohužel hned z rozehrávky inkasujeme a 5 minut před koncem z odraženého míče po standartce znovu. Utkání jsme pak dohráli bez šancí a odvážíme cenné tři body.

16.
zář
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 0:2
Branky: 73. Synevych, 86. Luběna – 4. a 11. Drozd, 72.Švrček Rozhodčí: Habermann – Pospíšil, Torres