čtvrtek 16. listopadu. 2023
U19 - zápasy

Pátá výhra devatenáctky v řadě = podzimní mistr

Odložený duel svedl proti sobě první tým tabulky s posledním. Domácí od úvodu potvrzovali roli favorita a dostali se do dvoubrankového vedení, které ale do poločasu korigoval hostující kapitán. Ve druhém poločase to byla bitva, ale další branka již nepadla a tak se baníkovci mohli radovat ze zisku tří bodů a titulu podzimního mistra.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: V posledním mistrovském utkání podzimu jsme se střetli se Slováckem. Vstup do zápasu jsme měli velmi dobrý. V 9. minutě se po hezké střele prosadil Podhorný a ve 22. minutě premiérovou branku za U19 trefil po chybě gólmana mladíček Lores. Ve 39. minutě po špatně vyhodnocené rozehrávce našich beků soupeř snížil stav utkání na 2:1. V druhém poločase jsme nedokázali být tak přesní v kombinaci a neudrželi jsme míč nahoře. Soupeř byl houževnatý a chtěl si odvést bod. Nicméně se nám podařilo stav utkání udržet a bereme všechny tři body MY! Přezimujeme na prvním místě tabulky, což je dobrá vizita pro náš klub. Je to odměna pro kluky, jak celou dobu dřeli na sobě. Chtěl bych všem poděkovat, kteří se na úspěchu podíleli.

14.
úterý
lis
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
1. Celostátní liga U19

Poločas: 2:1
Branky: 9. Podhorný, 33. Lores - 38. Novotný Rozhodčí: Dresler – Jurajda, Godfryd