pondělí 04. září. 2023
U19 - zápasy

Prohra devatenáctky v Plzni

V pátém kole devatenáctka poprvé nebodovala, když prohrála v Plzni. Rozhodl první poločas, ve kterém se domácí viktoriáni dostali do tříbrankového vedení během úvodní půlhodiny. Tento náskok si pohlídali až do konce zápasu.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: V Plzni jsme neodehráli vůbec dobré utkání. V první 30-ti minutovce jsme udělali několik individuálních chyb a dostali se do hrozivého stavu 3:0. Naději nám na chvíli dal Diviš, který se krásně trefil z trestného kopu. Po bouřce v šatně jsme se schopili a chtěli dát kontaktní gól a se stavem utkání ještě něco udělat. Snaha byla, ale šance jsme si nevypracovali. Soupeř si utkání zkušeně hlídal a opět po chybě v naší rozehrávce nás potrestal. Utkání v závěru zkorigoval Podhorný na 4:2. Bohužel už jsme němeli dostatek času a soupeř pečetil své zasloužené vítězství v poslední minutě z pokutového kopu. Viktorce patří gratulace a my si musíme zápas probrat a zvednout se k lepším výkonům.

02.
zář
FC Viktoria Plzeň VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Poločas: 3:1
Branky: 20. a 78. Novák, 13. Honomichl, 78. Panoš, 91. Suchý (pen.) - 31. Diviš, 88. Podhorný Rozhodčí: Ulrich – Štípek, Gunitš