neděle 27. srpna. 2023
U19 - zápasy

Remíza devatenáctky s Karvinou

Zajímavý zápas byl k vidění v souboji devatenáctky Baníku a Karviné. Spousta šancí na obou stranách zůstalo nevyužitých, paradoxně obě branky padly vlastní. Oba celky tak zůstaly po závěrečném hvizdu v soutěži neporažené, hosté stále zůstávají v čele tabulky.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka, Radima Kováře a Davida Nogy: Na domácí půdě jsme se střetli v derby s prozatimním lídrem soutěže Karvinou. Vstup do utkání se nám hrubě nepovedl, kdy jsme hned v první minutě mohli prohrávat. Soupeř nás nasledně v 8. minutě potrestal a šel do vedení. Po uvodní špatné 10-ti minutovce jsme se otřepali a do půle si vypracovali 4 tutové šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit. V druhé půli jsme přebrali otěže a určovali tempo hry. Srovnání přišlo v 57. minutě, tudíž bylo dostatek času stav utkání otočit v náš prospěch, což se nám už ale nepodařilo, přestože jsme si šance vypracovali, ale to také soupeř, který hrozil z brejků. Hrálo se poměrně otevřené utkání, které se muselo divákovi libit a mohlo skončit klidně 5:5. Z celkového pohledu je to zasloužená remiza.