Fotbalová akademie
pondělí 14. srpna. 2023
U19 - zápasy

Ve Frýdku devatenáctka zvítězila

I ve druhém zápase soutěže si devatenáctka připsala vítězství, ale ani ve Frýdku to nebylo jednoduché. Ostravští zvládli hlavně první poločas, ve kterém dvakrát skórovali, ve druhé půli byl nebezpečnější domácí nováček soutěže. Ten se ale gólově neprosadil, a to tozhodlo o jejich první porážce v soutěži. (foto -FK FM).

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Davida Nogy: Derby s nováčkem ve Frýdku začalo pro nás dobře, kdy jsme se dostali do vedení v 10 minutě po hezké akci a zakončení mladíčka Piry. Druhá branka padla po kvalitně zahrané standartní situaci a prosazení se v pokutovém území Ondry Drobka. Herní převahu a dvě tutové šance jsme do poločasu už nevyužili v další vstřelenou branku, která by soupeře zlomila a tak se za stavu 0:2 odcházelo do šaten. Druhá půle se nám herně hrubě nevyvedla a soupeře jsme zbytečně pouštěli do hry a do šancí. Je to určité varování pro kluky a nás všechny do dalšího utkání se Spartou.