pondělí 24. října. 2022
U19/B - zápasy

I osmnáctka na Vysočině uspěla

Také osmnáctka zvládla svůj duel v Jihlavě a připsala si pátou výhru v řadě při skóre 17:3. V soutěži zatím má nejlepší ofenzívu i defenzívu, a to potvrdila i na Vysočině, kde udržela čisté konto a sama třikrát skórovala. Z jedenácti kol se doma baníkovci představili pouze čtyřikrát, nyní v posledních čtyřech zápasech podzimní části to bude třikrát. V sobotu přivítají Líšeň a ve středu v dohrávce Šumperk.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: V neděli jsme se potkali s velmi houževnatým a nepřijemným soupeřem co se týče agresity v osobních soubojích. Naši kluci se s tím vypořádali dobře. V prvním poločase jsme k tomu přidali fotbalovou nadstavbu a byli jsme lepší týmem, což nás odměnilo dvěmi brankami do sítě soupeře, k tomu jsme měli ještě další příležitosti na skorování, které jsme nedotáhli do finále. Druhý poločas bych si představoval, že budeme víc kontrolovat hru a budeme jistější v kombinaci. Bohužel jsme se přizpůsobili v určitých fázích soupeři a hra byla dost rozkouskovaná a neurovnaná. Pochvala klukům za to, jak zvádli někteří odehrát během dvou dnů dvě utkání.