Fotbalová akademie
úterý 15. března. 2022
U18 - zápasy

Osmnáctka rozhodla v nastavení

Zápas, který mohl skončit jakkoliv. V první půli převaha a šance domácích přinesly jen jednu branku. Ve druhém dějství hosté v závěru vyrovnali a dokonce mohli jít do vedení z pokutového kopu, ovšem domácí brankář tým podržel a v nastavení se podařilo strhnout vedení a vítězství na svou stranu domácímu Baníku.

Hodnocení trenéra Jaroslava Harušťáka a Petera Drozda: Anglický týden jsme zakončili domácím utkáním, kdy k nám zavítal soupeř z Prostějova. Zápas jsme začali aktivně a ve třetí minutě po krásně zahraném přímém kopu si soupeř vstřelil vlastní gól. I potom jsme byli dominantnější na míči, ale bohužel nás srážela finální část! Kdyby poločas skončil čtyři nula, bylo by po zápase. O přestávce jsme si vysvětlili, že je potřeba větší klid v zakončení. I druhý poločas jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale bohužel jsme zase selhali v koncovce. A zákonitě přišel trest, kdy těsně před koncem jsme obdrželi branku, při které jsme na zadní tyči nepohlídali soupeřova hráče. Pár minutek před koncem měl navíc soupeř šanci zahrávat pokutový kop. Naštěstí nás podržel brankář Struhař, který penaltu chytil. V samotném závěru se nám podařilo v závaru před brankou vtřelit vítěznou branku. Dnes musíme kluky pochválit, že hráli až do úplného konce, ale na druhou stranu pokárat za špatné řešení gólových šancí!

Informace o utkání

13.
neděle
bře
FC Baník Ostrava VS 1. SK Prostějov
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 3. vlastní, 92. Dedek - 84. Novotný Rozhodčí: Bebenek - Potiorek, Boček
Diváci: 70

Sestavy

FC Baník Ostrava

Struhař - Dedek, Měkota, Piecha, Díľ (65. Bureš) - Janál (84. Maloň), Kedroň- Strnad (82. Bubík), Frébort, Štaubert (82. Čavera) - Chylek

U18