pondělí 28. května. 2018
U17 - zápasy

U17 - Přestřelka pro Plzeň

Devět branek padlo v zápase Plzně a Baníku. O branku lépe na tom v konečném zúčtování byla domácí Viktorka, která v ofenzivně ladědém zápase dokázala otočit stav 0:2 pěti brankami během dvaceti minut na poločasových 5:2. Poté se už jen trefovali naši hráči, ale k bodovému zisku to v souboji třetího týmu s pátým nestačilo.

Hodnocení trenérů Slončíka a Blejchaře: V dalším utkání jsme hráli v Plzni a k vidění byl vidět velmi dobrý útočný fotbal. Vstup do utkání nám vyšel výborně a brzy jsme vedli o dva góly. Stále jsme hráli aktivně dopředu, ale pomalejším přepínáním a vlastními taktickými chybami jsme šikovným plzeňským hráčům, kteří byli efektivní, povolili zápas otočit. Ve druhé půli jsme se zlepšili směrem dozadu, byli jsme koncentrovanější, ale podařilo se nám jen snížit. Pochvala patří oběma týmům za atraktivní způsob hry.

26.
kvě
FC Viktoria Plzeň VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 5:2
Branky: 15. Kodýdek, 17. Lehký, 26. Dotzauer, 32. Kodýdek, 34. Dotzauer - 8. Barkov, 14. Barkov, 48. Juroška, 73. Miškařík Rozhodčí: Váňa - Matějček, Cichra