Fotbalová akademie
úterý 15. října. 2024
U15 - zápasy

Derby ovládla patnáctka Baníku

Patnáctka v předehrávaném zápase doma hostila ve slezském derby Opavu. Ostravští se dostali v průběhu zápasu do tříbrankového vedení, hosté pouze snížili na konečnou podobu výsledku. Ostravští se tak poprvé vyhoupli do čela žákovské ligy.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: Utkání mělo i díky soupeři hlavně v první půli vysokou intenzitu. V první půli jsme bohužel neproměnili dvě vyložené šance a vedli jenom 1:0. Ve druhé půli jsme ještě vystupňovali agrasivitu hlavně v presinku a utkání brankově rozhodli. V utkání byly viděny velmi zajímavé individuální výkony.

09.
středa
říj
FC Baník Ostrava VS SFC Opava
SpSM-TOP U 15 žáci

Poločas: 1:0
Branky: 41. a 52. Serafín, 35. Barčák - 58. Ulička Rozhodčí: Broskevič – Jurajdová, Podraza