Fotbalová akademie
pondělí 07. října. 2024
U19 - zápasy

Devatenáctka vstřelila Liberci sedm branek

Ve skvělých výkonech pokračuje ostravská devatenáctka. Proti Liberci sice prohrávala, ale do pauzy skóre otočila a ve druhém dějství dominantní výkon podpořila dalšími pěti přesnými zásahy. Stále drží tedy i po sedmi zápasech stoprocentní bilanci a mohou se pyšnit i aktuálně nejlepším útokem a obranou v soutěži.

Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: První poločas byl herně velmi vyrovnaný. Inkasovali jsme jako první a čekali jsme, co se bude dít. Kluci šli hned za vyrovnáním a to se povedlo po standardce Nináče a krásném zakončení Musila. Zlomové bylo, že jsme dokázali stav do poločasu otočit zásluhou Bezdroba. Co se týče druhého poločasu ten patřil jen nám a o tom svědčí výsledek druhého poloviny 5:0. Postupně se trefovali 2x Dvořáček, 2x Řeháček a Frýdl. Klukům děkujeme za příkladný a svědomitý výkon.

05.
říj
FC Baník Ostrava VS FC Slovan Liberec
1. Celostátní liga U19

Poločas: 2:1
Branky: 49. a 69. Řeháček, 87. a 90. Dvořáček, 38. Musil, 44. Bezdrob, 74. Frýdl - 22. Novotný Rozhodčí: Pospíšil – Mankovecký, Svoboda