pondělí 26. srpna. 2024
U19/B - zápasy

Sedm branek rezervy devatenáctky

Hned sedm branek dokázala vstřelit rezerva devatenáctky na hřišti domácího Frýdku. Gólově bohatý byl hlavně první poločas, v tom druhém pálili ostrými pouze hosté, kteří si připsali druhou výhru v řadě s bilancí třinácti vstřelených branek.

Hodnocení trenéra Aleše Mooce: Divoké utkání, kdy jsme hned od druhé minuty prohrávali, ale do deseti minut jsme utkání stihli otočit. A když ještě dvakrát v první půli odskočíme na rozdíl dvou branek, tak hned inkasujeme snižující branku. V druhé půli se náš výkon do defenzívy zlepšil a v ofenzívě jsme byli pořád nebezpeční. Z toho plyne i divoký výsledek 7:3. Kluci si zaslouží velkou pochvalu za předvedenou hru hlavně do útočné fáze.

24.
srp
MFK Frýdek-Místek VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Poločas: 3:4
Branky: 2. Marek, 38. Rašovský, 42. Végh - 30., 82. a 83. John, 6. a 8. Doležel, 41. a 67. Nináč Rozhodčí: Broskevič – Revaj, Gańczarczyk