Fotbalová akademie
středa 12. června. 2024
U15 - zápasy

Zbrojovka nad patnáctkou zvítězila

Shodným výsledkem jako poslední měření sil skončilo utkání mezi domácím Baníkem a Zbrojovkou. Před měsícem tímto výsledkem zaskočili ostravští domácí Brno, tentokráte zvítězili hosté, když po přestávce dokázali vstřelit za nerozhodného stavu během sedmi minut tři branky a bylo rozhodnuto. Urvat druhé místo v tabulce se pokusí Baníkovci ve čtvrtek v Olomouci, k tomu potřebují na půdě Sigmy zvítězit.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Milana Chalupy: Kromě dvaceti minut v druhém poločase, ve kterých jsme ukání ztratili výsledkově, musíme hráče za výkon pochválit. Chyby se stávají, je potřeba se z nich do budoucna poučit, ale určitě je toto cesta, jak hrát ve všech utkáních. Prohra mrzí, soupeř nás zaslouženě potrestal za naší neefektivitu a výpadek v druhém poločase, ale v posledním domácím utkání jsme se prezentovali velmi dobře. Soutěž budeme chtít zakončit výhrou v Olomouci.

Informace o utkání

08.
sobota
čer
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 80. Havran - 46. a 50. Nimrichter, 43. Abrahám Rozhodčí: Schneider – Kubáček, Sklepek
Diváci: 67

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hořínek - Kilian, Mikulenka, Schulla, Török, Hlavatý (76. Chovaneček), Lukeš (62. Kuder), Benýšek, Ručka (41. Havran), Hrabovský, Babilon

U15