úterý 28. května. 2024
U19 - zápasy

Devatenáctka doma podlehla Mladé Boleslavi

Devatenáctka doma hostila Mladou Boleslav a chtěla odčinit prohru z minulého kola. Po poločase to vypadalo nadějně, když ostravští vedli 2:1. Ve druhém dějství padly dvě branky v závěru a obě do sítě domácích. Hosté tak mohli slavit velmi důležitou výhru a tři body.

Hodnocení trenéra Roberta Pištěka a Marka Smrčky: Zápas, který jsme ztratili v závěrečné desetiminutovce. První poločas byl z naší strany na pochvalu. Soupeře jsme zamkli na jeho polovině a skórovali jsme z rohového kopu a po individuální akci Prince. Boleslav se k ničemu nedostala kromě jednoho odraženého míče a následné střely, která skončila přes několik tečí v bráně. Nástup do druhého poločasu nechápu. Chyba na chybě, ztráta na ztrátě. Chyběla nám kvalita a soustředění. Měli jsme hrát na polovině soupeře a místo toho se dostaneme posledních 10 minut do urputné defenzivy. Dva rohy se nám staly osudným, kdy jsme předvedli tristní individuální chyby. Kiksy nás stály již druhé utkání a pokud se jich nevyvarujeme, nemůžeme být úspěšní.

25.
kvě
FC Baník Ostrava VS FK Mladá Boleslav
1. Celostátní liga U19

Poločas: 2:1
Branky: 12. Drobek, 44. Prince - 13. a 83. Buryán, 88. Eichler ČK: 90. Drobek Rozhodčí: Pochylý – Ganaj, Hošek