středa 08. listopadu. 2023
U14 - zápasy

Čtrnáctka proti Opavě dominovala

Spanilá jízda čtrnáctky pokračuje. Tentokráte si doma poradila ve slezském derby s Opavou, kterou rozebrala hlavně ve druhé půli, kdy se prosadila hned sedmkrát.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: V utkání nám vyšel začátek, kdy jsme se hned ve druhé minutě dostali do vedení. V prvním poločase jsme soupeře dostávali pod tlak vysokým presinkem. Během prvního poločasu jsme se dostali opakovaně do pokutového území soupeře, ale neřišili situace podle našich představ. Vedení 2:0, ale hlavně řešení útočné fáze nás trošku nazlobilo, ve druhém poločase jsme měli hru pod kontrolou a přidali 7 branek, což nás těší vzhledem i k velké rotaci hráčů v sestavě. Přesně takhle se mají hráči prezentovat, protože je jedno, ve které fázi zápasu hráči nastoupí. Mimo vynikající výsledek nás potěšil návrat Tobiáše Serafína po dlouhodobém zranění. Během druhé půle ukázal, proč se na jeho návrát všichni těšili.

04.
lis
FC Baník Ostrava VS SFC Opava
SpSM-TOP U 14 žáci

Branky: 11., 51. a 55. Frýdl, 2. a 62. Zedník, 71. a 79. Výtisk, 68. Frydrych, 53. Míček Rozhodčí: Písečný – Schneider