Fotbalová akademie
středa 20. září. 2023
U14 - zápasy

Čtrnáctka vyloupila Slovácko

Povedená přechodová fáze a brejkové situace dostaly čtrnáctku do tříbrankového poločasového vedení. Ve druhé půli i přes územní a střeleckou převahu domácích se prosadil z brejku opět hostující Baník, který se tak nakonec radoval z výhry.

Hodnocení trenéra Roberta Blaška a Aleše Neuwirtha: Do utkání jsme vstoupili povedeným výkonem, kdy jsme byli aktivní a po ztrátě míče ho ihned získávali zpět. Hráli jsme proti soupeři, který patří ve své kategorii k nejlepším v republice a v průběhu zápasu to bylo znát, výsledek 4:0 může mást. Do šancí jsme se dostávali jen z dlouhých míčů za obranu, kdy jsme šli 8x sami na bránu, ale dobře jsme vyřešili jen 4 situace. Soupeř byl fotbalovější a ve druhé půli nás skoro nepustil za polovinu. I nemohoucností soupeře, kdy si vytvořil spoustu šancí jsme neinkasovali a zápas dovedli do vítězného konce. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon a za to, jak k utkání přistoupili.

Informace o utkání

16.
sobota
zář
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 14 žáci

Statistiky

Poločas: 0:3
Branky: 9. a 18. Frýdl, 38. Turza, 71. Míček Rozhodčí: Matulík
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Fryčák - Frydrych, Podešva, Frýdl, Václavík - Sněhota, Turza - Hadaš, Charitonidis, Buc - Niedoba, Blažek, Škapa, Helštýn, Chromec, Míček, Vokůrka

U14