úterý 10. října. 2023
U17 - zápasy

Drtivá výhra sedmnáctky

Sedmou výhru v řadě si připsala sedmnáctka, když doma rozstřílela jihočeské Dynamo. Úvodní půlhodina branku nepřinesla, ovšem poté se domácí do pauzy prosadili v rozmezí sedmi minut hned čtyřikrát. Po změně stran nechybělo mnoho a hosté odjeli z dvojcifernou porážkou. Velmi dobrý výkon Baníku.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Po středeční dohrávce se Spartou Praha jsme o víkendu nastoupili proti Českým Budějovicím. Prvních 30 minut nebylo z naší strany vůbec dobrých. Byli jsme nepřesní v kombinaci, chyběla nám nabídka do lepších prostorů a soupeř se dostal do dvou střeleckých příležitostí. Po našem gólu na 1:0 jsme už byli dominantní a vstřelili hezké branky po dobrých kombinacích. Kluky chválíme za neustálou aktivitu i za rozhodnutého stavu, ale musíme se ponaučit z úvodu utkání a dominovat celých 90 minut.

07.
říj
FC Baník Ostrava VS SK Dynamo České Budějovice
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 4:0
Branky: 34. a 37. Dvořáček, 51. a 60. Drozd, 68. a 79. Matušinský, 30. Frýdl, 32. Lores, 73. Graclík Rozhodčí: Habermann – Mikeska, Jurajda