pondělí 02. října. 2023
U17 - zápasy

Sedmnáctka na vítězné vlně

Po dvou úvodních remízách sedmnáctka vyhrála ve Zlíně pátý zápas v řadě a vyskočila již na čtvrtou příčku tabulky, když má dva zápasy k dobru oproti vedoucí Slavii a jeden Spartě, tedy dalšímu soupeři ostravských. Dosud stoprocentní pražané se představí proti domácím ve středu na Vistě od 13:15 a pevně věříme, že Baníkovci prodlouží svou sérii na šest.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Ve Zlíně jsme prví půli nehráli přesně, měli mnoho ztrát a Zlín chodil do protiútoků. Z jednoho jsme taky inkasovali. Po obdržené brance se naše hra zlepšila a ještě do půle jsme stav otočili. Druhý jsme pokračovali ve zlepšeném výkonu a dostali se zaslouženě do vedení 6:1. Mrzí nás v závěru dvě inkasované branky po našich chybách. Chválíme kluky především za dobře zvládnutý druhý poločas a připravujeme se na středeční dohrávku se Spartou.

30.
zář
FC Fastav Zlín VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 1:2
Branky: 86. a 88. Hellebrand, 14. Brázda - 16., 37. a 72. Zajac, 50. a 56. Jadrníček, 73. Frýdl Rozhodčí: Kostelník – Batík, Dorotík