pondělí 25. září. 2023
U17 - zápasy

Vysoká výhra sedmnáctky nad Pardubicemi

Po dvou úvodních remízách se nastartovala sedmnáctka k sérii čtyř výher v řadě. Proti Pardubicím se prosadila hned šestkrát, podala velmi dobrý výkon a zaslouženě zvítězila.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Proti Pardubicím jsme odehráli velice povedené utkání. Zápas jsme měli celou dobu pod kontrolou a soupeře jsme nepustili do žádné vyložené šance. V první půli jsme špatně řešili finální fázi, a proto jsme šli do šaten pouze za stavu 1:0. Druhý poločas jsme se zlepšili a řešili naše situace velice dobře. Díky tomu jsme přidali dalších pět branek. Kluky chválíme za předvedený výkon.

23.
zář
FC Baník Ostrava VS FK Pardubice
1. Celostátní liga U 17

Branky: 24. Frýdl (pen.), 52. Dvořáček, 54. Doležel, 60. Ďurina, 68. Švrček, 90. Lores Rozhodčí: Písečný – Žurovec, Šeruda