úterý 24. října. 2023
U17 - zápasy

Sedmnáctka si připsala další výhru

Osmou výhru v řadě si připsala sedmnáctka, když doma porazila pražskou Duklu. Domácí vyhráli první poločas o tři branky, ve druhém dějství navýšili své vedení na pět branek. Poté se dvakrát prosadili také hosté a měli i další příležitosti, ale skóre se již nezměnilo. Už ve čtvrtek vyjedou ostravští do Mladé Boleslavi.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: Utkání proti Dukle nám od začátku nešlo podle představ. Neměli jsme dobrý pohyb bez míče a na všechno jsme potřebovali o dotyk navíc. První gól nás trošku uklidnil a do půle jsme přidali další dvě branky. Začátek druhého poločasu už vypadal tak, jak bychom si představovali. Hráli jsme aktivně a vstřelili další pěkné góly. Bohužel od stavu 5:0 jsme chtěli hrát všchno do nohy a bez dobré náběhové činnosti. I díky tomu jsme soupeře málem vrátili zpátky do hry. Představujeme si větší dominanci až do konce utkání.

11.
říj
FC Baník Ostrava VS FK Dukla Praha
1. Celostátní liga U 17

Poločas: 3:0
Branky: 23. Dvořáček, 29. Drozd, 30. Jadrníček, 54. Doležel, 51. Lores - 61. Breburda, 71. Kolínek Rozhodčí: Brázdil – Ježek, Slaný