neděle 10. září. 2023
U19/B - zápasy

Osmnáctka stále stoprocentní

I šesté mistrovské utkání osmnáctka zvládla vítězně. V duelu se Slováckem ovšem musela otáčet poločasovou ztrátu. Třemi brankami se to podařilo a i přesto, že hosté v závěru ještě skórovali, tak tři body zůstaly doma.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase proti Slovácku jsme více drželi míč, ale při častých změnách v naší sestavě nám chyběla větší součinnost mezi hráči. Těžko jsme se prosazovali přes blok soupeře, neměli jsme od hráčů z vrchu dobrou nabídku, ale i tak jsme měli několik gólových příležitostí, bohužel byly neproměněny. Slovácko dobře bránilo, mělo několik brejků, jeden z nich využilo a poločas jsme prohrávali 0:1. Druhý poločas jsme byli lepší, přehrávali jsme soupeře, proměnili jsme šance a zaslouženě vyhráli. Pochvala pro většinu kluků za chtění vyhrát, ale někteří musí hodně přidat v nasazení a větší ochotě v presinku i represinku.

10.
zář
FC Baník Ostrava VS 1.FC Slovácko
MSDL st. U18

Branky: 48. Kulyk, 56. Emmanuel (pen.), 82. Perrette - 23. a 89. Pelikán Rozhodčí: Vychodil – Slováček, Kolarský