čtvrtek 24. srpna. 2023
U19/B - zápasy

Osmnáctka proti Prostějovu otočila

Také třetí mistrovské utkání osmnáctka vyhrála, poprvé ovšem prohrávala a musela poločasou ztrátu dohnat ve druhém dějství. Což se třemi brankami povedlo. V neděli se představí opět doma, soupeřem bude Karviná.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: V prvním poločase jsme byli více na míči, hráči Prostějova dobře bránili, i přesto jsme si vypracovali gólové příležitosti, ale neproměnili jsme je. Soupeř byl produktivní a vedl 1:2. Po změně stran jsme naše šance proměnili a otočili výsledek v náš prospěch. Pochvala pro většinu hráčů za chtění vyhrát.

23.
srp
FC Baník Ostrava VS 1. SK Prostějov
MSDL st. U18

Poločas: 1:2
Branky: 26. Podhorný, 58. Raběčný, 67. Glamoš, 92. Matušinský - 14. Navrátil, 39. Procházka Rozhodčí: Broskevič – Jurygáček, Lojek