středa 17. května. 2023
U17 - zápasy

Také sedmnáctka ve Zlíně vyhrála

Sedmnáctka inkasovala ve Zlíně od domácích po standatní situaci, ale vedení do poločasu neudrželi, po vlastní brance se šlo do kabin za smírného stavu. Ve druhém dějství se prosadili jen hosté a ostravští tak po výhře stále drží stejně jako devatenáctka druhou příčku v celostátní dorostenecké lize.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Do prvního gólu domácích, který jsme inkasovali ve 25. minutě po rohu, byl náš výkon velmi dobrý, měli jsme velké šance, ale nedávali jsme góly a hráči Zlína nás potrestali. Ve 40. minutě jsme vyrovnali a stav byl po poločase 1:1. Po změně stran jsme nepouštěli domácí hráče do zakončení, byli jsme více na míči a nebezpečnější ve finální fázi. Vstřelili jsme gól a ten rozhodl o našem vítězství. Měli bychom ještě lépe řešit herní situace, být více dominantní a kvalitnější v koncovce.