úterý 02. května. 2023
U19 - zápasy

Devatenáctka prohrála v Karviné

Deset výher v řadě a dost. V Karviné devatenáctka vysoko prohrála, když nezvládla hlavně první poločas, ve kterém třikrát inkasovala, což byl stejný počet branek jako za osm jarních kol dohromady. Po pauze ostravští snížili, ale domácí dvěma dalšími zásahy si výhru pohlídali.

Hodnocení trenéra Patrika Rataje a Radima Kováře: Není se za co schovávat.. Karviná zvítězila naprosto zaslouženě. Předčila nás ve všech atributech utkání, především v rychlosti. Po hororovém prvním poločase jsme se nadechovali k lepšímu výsledku v úvodu druhého poločasu, kdy se nám podařilo snížit, měli jsem dobrou pasáž na míči a další možnosti utkání zdramatizovat. Vše ukončila branka na 4:1, která nás opět srazila a soupeř si výhru v pohodě pohlídal. Už nyní vše směřujeme k dalšímu utkání s cílem se opět vrátit na vítěznou cestu, ale vše musí být podloženo tvrdou prací a správným nastavením.

28.
dub
MFK Karviná VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U19

Poločas: 3:0
Branky: 18. Traore, 19. Vinicius, 43. Kačor, 68. a 86. Ayaosi - 56. Frolek Rozhodčí: Dresler - Dedek, Šafrán