pondělí 10. dubna. 2023
U17 - zápasy

Na Brno sedmnáctka nestačila

Souboj sousedů v tabulce ovládla hostující Zbrojovka, která využila hodinu trvající přesilovku a zvítězila o tři branky. I přes nějaké šance so domácí neprosadili a přepustili o bod čtvrtou příčku právě hráčům Brna.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Do utkání proti Brnu jsme vstoupili velmi dobře, byli jsme aktivní, dařila se nám kombinace, ale ve 20. minutě jsme z první šance soupeře inkasovvali a ve 32. minutě se nechal zbytečně vyloučit Pétruška, zabrzdilo nás to a ovlivnilo zbytek zápasu. Hned po změně stran udělal chybu náš brankář, kdy mu propadla jednoduchá střela mezi prsty a bylo to 0:2. Do konce utkání jsme se snažili, kluci to nezabalili a makali. Z různých důvodů jsme nemohli postavit do základní sestavy mnoho hráčů, na kvalitě hry je to znát, ale i tak naše obměněná, mladá sestava obstála slušně, někteří kluci hráli velmi dobře.

07.
dub
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
1. Celostátní liga U 17

Branky: 20. Polášek, 48. Viktorín, 56. Večeřa Rozhodčí: Lukašík - Bureš, Wawrzyk ČK: 32. Pétruška