středa 05. dubna. 2023
U19 - zápasy

Osmnáctka uspěla i na Slovácku

Vydařený první poločas, to byl klíč k úspěchu osmnáctky na Slovácku. Po výstavní trefě Perretteho udeřili ostravští do půle ještě dvakrát, k tomu třikrát nastřelili brankovou konstrukci. Zasloužená výhra a další tři body do tabulky.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: Na Slovácku jsme poprvé hráli v tomto roce na přírodní trávě , kde nás čekal velmi těžký terén.Hodnocení bych rozdělil na dva poločasy. V prvním poločase jsme měli výborný vstup. Prezentovali jsme se obrovským nasazením, aktivním přístupem a chtíčem vstřelit gól, což se nám podařilo. Do 14. minuty jsme vedli 2:0. V aktivitě jsme pokračovali a mohli jít do vedení vyšším rozdílem, ale bohužel jsme 3x trefili brankovou konstrukci. V závěru poločasu jsme dokázali zvýšit skóre na 3:0. S předvedenou hrou a výsledkem jsme byli spokojeni. V půli jsme apelovali na to, že chceme utkání ještě hermě vygradovat a zvýšit skóre. Bohužel druhá půle nám herně vůbec nevyšla. Špatný pohyb hráčů bez míče, nevhodné řešení herních situací při držení míče týmu, z toho pramenilo zbytečně moc ztrát. Několikrát nás podržel golman Struhař. V závěru se nám podařilo vstřelit gól na 4:0. Druhá půle nebyla podle našich představ. Musíme udržet koncentraci a výkon po celých 90 minut.

02.
dub
1.FC Slovácko VS FC Baník Ostrava
MSDL st. U18

Poločas: 0:3
Branky: 9. Perrette, 14. a 43. Tarasenko, 90. Frolek Rozhodčí: Poláček - Zelený, Zpěvák