Fotbalová akademie
pondělí 27. března. 2023
U19/B - zápasy

Osmnáctka si s Frýdkem poradila

Souboj druhého Baníku s prvním Frýdkem vyzněl i podruhé v sezóně jednoznačně pro ostravské. Ti mohli rozhodnout již v první půli, kdy nastřelili tyč i břevno a další šance nedotáhli do konce. Jednou to vyšlo, ve druhém dějství přidali domácí další dvě branky a zaslouženě mohli slavit.

Hodnocení trenéra Václava Stráníka a Martina Folty: Do utkání jsme vstoupili aktivně a od samého úvodu bylo očividné, kdo bude určovat tempo hry. Po slušných akcích jsme si vytvořili několik gólovek, které jsme nedokázali proměnit. Zazvonila dvakrát branková konstrukce a ve zbylých šancích jsme ve finální fázi nebyli dostatečně přesní. Do poločasu jsme přesto šli do vedení po chybě hostujícího golmana. Druhá půle byla opět plně v naší režii a soupeři jsme vstřelili další dvě branky. Mrzí nás neproměněné šance. Z mého pohledu utkání mělo být rozhodnuto daleko dříve a mělo skončit jednoznačně vyšším rozdílem. Klukům patří pochvala, jak šli do utkání s touhou, odhodláním zvítězit a dominovat.

Informace o utkání

26.
neděle
bře
FC Baník Ostrava VS MFK Frýdek-Místek
MSDL st. U18

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 36. Frolek, 58. Podhorný, 69. Raběčný Rozhodčí: Labaš - Pospíšil, Banot
Diváci: 77

Sestavy

FC Baník Ostrava

Hafera - Krejčí, Raběčný, Gotsiridse, Sergio De Castro (76. Janál) - Slipchenko, Zámečník - Šmíd (55. Kyselý), Tarasenko (55. Henrique), Podhorný - Frolek

U19/B