čtvrtek 23. března. 2023
U16 - zápasy

Prohra šestnáctky v Třinci

Teprve druhou porážku v sezóně utrpěla šestnáctka Baníku. Ta coby lídr tabulky se v Třinci ujala vedení a měla utkání pod kontrolou. Pak ovšem dvě standartní situace do poločasu a povedená střela dostala domácí do dvoubrankového vedení. Chvíli na to hosté snížili, poté už ovšem nedokázali proměnit ani jednu ze svých šancí.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: I přes porážku jsme odehráli velice kvalitní utkání. Dostali jsme se rychle do vedení a kontrolovali hru. Bohužel jsme do poločasu žádnou další šanci neproměnili a soupeř po penaltě a standartní situaci otočil stav utkání. Na začátku druhé půle odskočil Třinec na dvoubrankové vedení po střele do šibenice. Od gólu na 3:1 jsme dobývali obranu domácích, ale podařilo se nám proměnit pouze jednu šanci z mnoha. Kluky musíme pochválit za výkon a neustálou snahu utkání otočit.

17.
bře
FK Fotbal Třinec VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Poločas: 2:1
Branky: 37. Sikora (pen.), 45. Polok, 48. Staszko - 10. Frýdl, 52. Mechl Rozhodčí: Jurajda - Dudek