Fotbalová akademie
pondělí 13. března. 2023
U17 - zápasy

Vysoká porážka sedmnáctky

Tak toto nečekal nikdo. Po výhře nad bundesligovým Wolfsburgem sedmnáctka coby druhý celek tabulky tvrdě narazila na olomouckou Sigmu. Na úvodní branku hostů ještě Bakrlík rychle odpověděl, ale do pauzy ještě ostravští lovili dvakrát, ve druhém dějství dokonce čtyřikrát. Sedmnáctka tak klesla na čtvrté místo, když se před ní dostala Slavia a právě Sigma.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Po úspěšném vystoupení ve Wolfsburgu jsme nastoupili proti Sigmě Olomouc. Přišlo uspokojení, kluky jsme upozorňovali, ať nic nepodcení, ale nebyli jsme dobře nastaveni a utkání se nám vůbec nepovedlo. Všude jsme byli pozdě, měli na těžkém terénu jednoduché ztráty, vázla komunikace a chybělo odhodlání.. Soupeř hrál jednoduše a to na nás dneska platilo. Výsledek je ostudný a všichni se z toho musíme poučit. Takhle se určitě nechceme prezentovat. Už příští utkání na Slovácku uděláme vše proto, aby výsledek a především herní projev byl mnohem lepší.

Informace o utkání

11.
sobota
bře
FC Baník Ostrava VS SK Sigma Olomouc
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:3
Branky: 15. Bakrlík – 13., 50. a 72. Nechvátal, 23. a 56. Zahradníček, 45. Judas, 90. Kolařík Rozhodčí: Šafrán – Kotala, Schneider
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Moučka - Kowalczyk, Řeháček, Míček, Němčík(46. Glamoš) - Staněk (46. Graclík), Kyselý (60. Struhař) - Havran, Petruška, Perrette (60. Lacina) - Bakrlík

SK Sigma Olomouc

Koleček – Kolařík, Riedl (65. Drábek), Macharáček (83. Miler), Judas (73. Ondřej), Zahradníček, Lašák (46. Michalík), Oříšek, Siegl, Kubát, Nechvátal (83. Andrýsek)

U17