úterý 07. března. 2023
U17 - zápasy

Cenná výhra šestnáctky v Budějovicích

V Budějovicích se proti domácí sedmnáctce představila baníkovská šestnáctka. Ta se hned v páté minutě ujala vedení a toto hubené vedení udržela až do závěrečného hvizdu. Udrželi tak sedmnáctku stále na druhé příčce tabulky.

Hodnocení trenéra Jana Romaněnka a Aleše Mooce: V sobotu jsme nastoupili místo kategorie U17 do prvního jarního kola celostátní ligy. Úvod utkání nám vyšel skvěle. Získavali jsme odražené míče, byli silnější v soubojích a dostávali se do šancí. V průběhu utkání převzal soupeř iniciativu, my jsme začali dělat jednoduché chyby, díky kterým se soupeř dostával do šancí převážně z centrů. V druhé půli jsme hrozili více z protiútoků, avšak jsme žadný nedotáhli do konce. Soupeř svoje šance také neproměnil, a tak odvážíme cennou výhru 1:0. Jsme velice rádi za konfrontaci proti o rok staršímu soupeři, protože jenom v těžkých zápasech se budeme zlepšovat.