Fotbalová akademie
pondělí 22. srpna. 2022
U15 - zápasy

Patnáctka zahájila vítězně

První mistrovské utkání podzimní části žákovské ligy sehrála patnáctka v Jihlavě. I přes několik šancí skončil první poločas bez branek, ve druhé půli udeřili jako první domácí. Ovšem radovali se pouze minutu a poté už úřadovali jen ostravští, kteří nakonec rozvlnili síť Jihlavy třikrát.

Hodnocení trenéra Michala Kováře a Daniela Rygela: První mistrovské utkání v novém soutěžním ročníku jsme odehráli na půdě Vysočiny Jihlava. Hned v úvodu zápasu jsme nevyužili stoprocentní šanci a poté na hráče padla zbytečná nervozita. Naše hra byla pomalá, zbytečně komplikovaná a nedostatečně agresivně jsme dostupovali hráče soupeře. Zhruba po čtvrthodině hry naši hráči převzali iniciativu, zrychlili přechod do útoku a začali si vytvářet brankové příležitosti, které jsme bohužel nevyužili. Po přestávce naše herní aktivita a tlak ještě narostl, ale paradoxně jsme inkasovali po jedné z mála nebezpečných akcích soupeře. Kluci ale dokázali na nepříznivý vývoj okamžitě zareagovat vyrovnávací brankou a následně po hezkých kombinačních akcích jsme dvěma trefami utkání zaslouženě otočili na svou stranu.

Informace o utkání

20.
sobota
srp
FC Vysočina Jihlava VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Statistiky

Poločas: 0:0
Branky: 57. Zvolánek - 58. a 69. Jadrníček, 78. Halfar Rozhodčí: Denev - Kylar, Kadlec
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Bitta - Hruška P., Škubala, Saulich, Hrnčárek - Hrabčák , Jadrníček - Kořínek, Javorský (41. Halfar), Hruška F. - Škrkoň (70. Masopust)

U15