Fotbalová akademie
pondělí 15. srpna. 2022
U17 - zápasy

Z Olomouce veze sedmnáctka tři body

Už v páté minutě vedli domácí, ovšem byla to jejich poslední gólová radost. Velmi rychle se totiž ostravským hráčům podařilo skóre otočit a krátce po přestávce odskočit na dvoubrankový náskok. Ten už udrželi až do konce a připsali si tak druhou výhru v soutěži.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Do utkání jsme nevstoupili dobře a brzy šla Sigma do vedení. Rychle jsme se však oklepali a za deset minut jsme už vedli my. Do konce poločasu jsme hráli velmi dobře a měli i další gólové příležitosti. Po změně stran jsme po pěkné akci vstřelili třetí gól a ten nám dodal větší klid. Do konce zápasu se moc nekombinovalo, spíše se nakopávalo a bojovalo, šance měly oba týmy, nikdo se už neprosadil a dovedli jsme utkání do našeho zaslouženého vítězství. Kluky chválíme za předvedený výkon, chtěli vyhrát, několik individuálních výkonů bylo výborných.

Informace o utkání

13.
sobota
srp
SK Sigma Olomouc VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:2
Branky: 5. Zahradníček – 14. a 53. Lacko, 9. Kyselý Rozhodčí: Zapletal – Caletka, Labaš
Diváci: 100

Sestavy

SK Sigma Olomouc

Koleček – Lorenc, Györe (55. Ondřej), Judas, Mokrovics (55. Michalík), Riedl, Zahradníček (70. Holec), Lašák (70. Drábek), Oříšek (79. Miler), Kubát, Nechvátal

FC Baník Ostrava

Keller - Kowalczyk, Řeháček, Míček, Struhař- Raab, Havran (68. Bakrlík) - Lacko, Staněk (68. Graclík), Perrette (55. Lacina) - Kyselý (82. Glamoš)

U17