Fotbalová akademie
pondělí 23. května. 2022
U17 - zápasy

Sedmnáctka nad Spartou vítězná

Tak toto se sedmnáctce povedlo. Dokázala zvítězit na půdě třetí pražské Sparty a díky tomuto výsledku svého soupeře v tabulce kolo před koncem přeskočila. Hráči předvedli velmi dobrý výkon, který mohli ještě zvýraznit v závěru, ovšem penaltu se nepodařilo proměnit. To však po závěrečném hvizdu bylo jedno, výhra se vezla do Ostravy.

Hodnocení trenéra Radima Kováře a Jana Romaněnka: Dnes nás to hodně bolelo, obě mužstva ukázala, že fotbal hrát umí a rozhodovaly detaily, charakterové vlastnosti, víra v sebe sama a neuvěřitelná touha týmu na Spartě uspět. V nastavení jsme navíc neproměnili pokutový kop, který by definitivně rozhodl, a tak domácí posíleni tímto momentem měli ještě chvilku na to, aby vyrovnali a udržovali v napětí všechny přítomné na stadionu až do závěrečného hvizdu. Nadstandardní utkání díky oběma týmům - fyzicky náročné, útočné, přímočaré, organizované se sladkým koncem pro nás.

Informace o utkání

21.
sobota
kvě
AC Sparta Praha VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:1
Branky: 25. Káža - 5. Badošek, 73. Frolek Rozhodčí: Hlaváček - Opočenský, Chaika
Diváci: 100

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš Jan - Krupička, Musil, Remiáš, Jiří, Krejčí - Sirotek, Honajzer - Badošek (78. Bureš), Koutný, Perrette (67. Málek) - Frolek (79. Bubík)

U17