úterý 17. května. 2022
U16 - zápasy

Sedm branek šestnáctky

Gólové hody byly k vidění v zápase šestnáctky Baníku a sedmnáctky Třince. Hosté sice dvakrát vedli, ale hattrickem v první půli odpověděl Bakrlík. Ve druhém dějství se prosadili již jen domácí hráči a připsali si další výhru, čtvrtou v řadě.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Od první minuty se hrál svižný fotbal, útočné akce se střídaly na obou stranách a ve dvacáté minutě byl stav 2:2. Nám se podařilo ještě jednou gólově prosadit a do poločasu jsme otočili výsledek v náš prospěch. Ve druhém poločase jsme udrželi nasazení, aktivitu a soupeře z Třince jsme přehrávali. Vytvořili jsme si hodně brankových situací a nakonec jsme i zaslouženě vyhráli. Pochvala pro kluky za zlepšující se herní výkon.

15.
kvě
FC Baník Ostrava VS FK Fotbal Třinec
MSDL ml. U16

Poločas: 3:2
Branky: 12., 20. a 27. Bakrlík, 56. Vozník, 60. Lacina, 75. Filipský, 83. Kysilko - 10. Pieter, 12. Majetný Rozhodčí: Jantoš - Bebenek, Pasterčák