Fotbalová akademie
úterý 10. května. 2022
U16 - zápasy

V Hlučíně šestnáctka vysoko vyhrála

Pod umělým osvětlením sehrála šestnáctka svůj mistrovský zápas v Hlučíně. Po poločase vedla o dvě branky, ve druhém dějství přidala dalších pět branek a slavila výhru. Nyní ji čeká další zápas ve středu v Kroměříži.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Na velmi dobře připravené trávě a ve druhém poločase i za umělého osvětlení jsme v Hlučíně odehráli další mistrovské utkání. V prvním poločase byl domácí tým aktivní, snažil se o kombinační fotbal a vysoko nás napadal. My jsme byli málo agresivní, pomalu jsme dostupovali hráče soupeře, v kombinaci jsme nebyli přesní a moc šancí jsme si nevytvořili. Po změně stran jsme výrazně zlepšili pohyb, byli jsme aktivnější, vytvořili si gólové příležitosti a některé jsme i proměnili, kvalitnějším řešením dalších situací mohl být rozdíl ve skóre ještě výraznější.

Informace o utkání

06.
pátek
kvě
FC Hlučín VS FC Baník Ostrava
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 0:2
Branky: 52. Klvaňa - 35. Imrich, 39. a 64. Lacina, 72. a 83. Raab, 75. Kyselý, 86. Havran Rozhodčí: Kaloč - Lukašík, Banot
Diváci: 66

Sestavy

FC Baník Ostrava

Mezihorák - Kysilko (71. Kyselý), Staněk, Raběčný, Němčík (46. Filipský) - Raab, Imrich - Vozník (54. Zajíc), Havran, Lacina (76. Pavlica) - Glamoš (67. Ondřej)

U16