čtvrtek 05. května. 2022
U15 - zápasy

Přestřelka v Brně pro Baník

V první půli se dostali domácí do vedení 2:0, ovšem poté baníkovci sedmi brankami v řadě skóre otočili ve svůj prospěch. Zbrojovka pak dokázala třemi brankami výsledek utkání korigovat.

Hodnocení trenéra Jana Žemlíka: Vyjmeme-li 25 minut z druhého poločasu budeme tuto část hodnotit jako zdařilou. S přesnou kombinací plnou pohybu a kreativním řešením finální fáze. Bohužel ve většině utkání byl náš výkon průměrný se spoustou individuálních chyb .

30.
dub
FC Zbrojovka Brno VS FC Baník Ostrava
SpSM-TOP U 15 žáci

Poločas: 2:2
Branky: 9., 77. a 78. Albrecht, 34. a 69. Vizingr - 35. Šopík, 37. Mechl, 49. Graclík, 52. 54. a 59. Doležel, 64. Jílek Rozhodčí: Soukal - Špidlíková, Galia