Fotbalová akademie
pondělí 04. dubna. 2022
U17 - zápasy

Sedmnáctka otočila v samém závěru

Duel mezi domácím týmem a Zbrojovkou rozhodla tříminutovka v samotném závěru zápasu. V tomto rozmezí dokázali baníkovci nejdříve vyrovnat a následně druhou trefou rozhodnout o velmi cenné výhře.

Hodnocení trenéra Radima Kováře a Jana Romaněnka: Prohospodařili jsme celý první poločas a snažili se vše napravit v tom druhém. Celou první půli jsme tahali za kratší konec, komplikovali jsme si hru již od samotné výstavby a následnou přechodovou fázi. Po přestávce se obraz hry změnil, ale stále nás doprovázela velká míra nepřesnosti a špatného řešení. V rozmezí tří minut se nám podařilo v poslední desetiminutovce skóre otočit a dotáhnout zápas do vítězného konce. Pokud se budeme bavit o fotbalové stránce, tak nemůžeme být v žádném případě spokojeni. Avšak za trpělivost, změnu přístupu a mentálního nastavení ve druhém poločase zaslouží tým pochválit.

Informace o utkání

02.
sobota
dub
FC Baník Ostrava VS FC Zbrojovka Brno
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 0:1
Branky: 81. Honajzer, 83. Badošek - 36. Hříba Rozhodčí: Dudek - Kotala, Fryč
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš (46. Kresta) - Bubík (46. Havran), Remiáš, Harušťák, Krejčí - Sirotek, Honajzer - Perrette (77. Vozník), Krupička, Badošek - Imider (90. Čavera)

U17