Fotbalová akademie
neděle 27. března. 2022
U17 - zápasy

Cenná výhra sedmnáctky v Plzni

Velmi cennou výhru přivezla sedmnáctka z Plzně. Domácí byli před tímto duelem o dva body před Baníkem, nicméně po závěrečném hvizdu si pozice oba týmy prohodily. Ostravští díky páté výhře venku poskočili na čtvrtou příčku tabulky.

Hodnocení trenéra Radima Kováře a Jana Romaněnka: Dnešní utkání bylo z naší strany více bojovné než fotbalové. O to více si vážíme vítězství. První poločas jsme se dostávali častěji do zakončení a pracovali zodpovědně v defenzivní fázi až na dva rohové kopy, kdy nám soupeř nebezpečně hlavičkoval a při jednom z nich jsme inkasovali. Ve druhém poločase jsme velmi lacině inkasovali druhou branku a od této chvíle nás soupeř zatlačil. Hrozil především po pravé straně hřiště, odkud chodily nebezpečné míče do pokutového území. Zlomili jsme zápas až v nastaveném čase po samostatném úniku na brankáře přes půlku hřiště. Náročný zápas během náročného týdne.

Informace o utkání

26.
sobota
bře
FC Viktoria Plzeň VS FC Baník Ostrava
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:3
Branky: 8. Tůša, 60. Kucharik - 2. Badošek, 39. Krupička, 45. Harušťák, 92. Frolek Rozhodčí: Šlajs - Mokrusch, Fencl
Diváci: 88

Sestavy

FC Baník Ostrava

Kresta - Krupička, Musil, Harušťák, Krejčí - Sirotek (87. Bubík), Honajzer - Perrette, Bureš (66. Koutný), Badošek (79. Čavera) - Frolek

U17