Fotbalová akademie
pondělí 14. března. 2022
U16 - zápasy

Proti Prostějovu šestnáctka uspěla

Přesvědčivý výkon v prvním poločase rozhodl o prvním jarním vítězství šestnáctky. Ta se dokázala prosadit hned čtyřikrát, ve druhé půli dvakrát. Hosté v závěru již výsledek jen korigovali.

Hodnocení trenéra Radka Slončíka a Radima Macíka: Utkání se nám povedlo a zejména v prvním poločase jsme se prezentovali velice dobrou hrou. Vysoký presink na soupeře platil. Získávali jsme rychle míče už na soupeřově polovině a tím jsme si snáz vypracovávali brankové příležitosti. Je jen škoda, že jsme těch branek nedali více, šance na to byly. Ve druhém poločase tempo utkání trochu opadlo. Soupeř se více zatáhl na svoji polovinu a nám se hůř dostávalo do prostoru, kde se dávají branky. Kluky chválíme za týmový výkon a celkový přístup k utkání.

Informace o utkání

13.
neděle
bře
FC Baník Ostrava VS 1. SK Prostějov
MSDL ml. U16

Statistiky

Poločas: 4:0
Branky: 23. a 43. Lacina, 11. Kyselý, 39. Bakrlík, 72. Vozník, 78. Havran - 81. Kaštyl Rozhodčí: Potiorek - Bebenek, Boček
Diváci: 55

Sestavy

FC Baník Ostrava

Mezihorák - Glamoš, Raab, Raběčný, Němčík - Filipský (46. Ondřej), Havran - Vozník, Kyselý (55. Zajíc), Lacina (55. Kysilko) - Bakrlík (85.Kresta)

U16