Fotbalová akademie
pondělí 21. března. 2022
U17 - zápasy

Sedmnáctka vyrovnala proti Boleslavi v závěru

Vedení po prvním poločase sedmnáctka nenavýšila ani neudržela. Naopak byla blízko domácí pořážce, když hráči Boleslavi vyrovnali a v závěru z penalty šli i do vedení. S tím se ale domácí nesmířili a v závěru dokázali srovnat krok.

Hodnocení trenéra Radima Kováře a Jana Romaněnka: V dnešním utkání jsme byli nuceni udělat čtyři postové změny a od samého počátku nám vázla přesnost kombinace, náběhová činnost, výběr místa a kvalita řešení předfinální fáze. Když se nám nedařilo v těchto činnostech, tak jsme to nenahradili ani bojovností, ani usílím vydat ze sebe na hřišti maximum. Byli jsme jen vlastním stínem. Po vyrovnávacím gólu jsme se naivně pouštěli do honu za vítězstvím bez respektování obsazení klíčových prostorů, bez zajištění, a proto to bylo místy hra "nahoru a dolů". Z toho se musíme jednoznačně poučit. Pozitivum je, že jsme se nevzdali po druhé inkasované brance v závěru utkání a stihli jsme alespoň vyrovnat.

Informace o utkání

19.
sobota
bře
FC Baník Ostrava VS FK Mladá Boleslav
1. Celostátní liga U 17

Statistiky

Poločas: 1:0
Branky: 38. Harušťák, 90. Honajzer - 60. Trajkovski, 88. Naďo (pen.) Rozhodčí: Mankovecký - Adámková, Bebenek
Diváci: 66

Sestavy

FC Baník Ostrava

Remiáš - Bubík (55. Šmíd), Krupička, Harušťák, Krejčí - Sirotek, Badošek - Bureš (62. Čavera), Imider, Málek - Frolek (72. Honajzer)

U17